Indywidualne lekcje

od 65zł / 45min.

Pojedyncza lekcja

79 zł / 45 min.

Pakiet 24 lekcji

70 zł /45 min.

Pakiet 48 lekcji

65 zł /45 min.

Kurs grupowy (2 osoby)

od 40zł / 45min.

Pojedyncza lekcja

50 zł /45 min.

Pakiet 24 lekcji

45 zł /45 min.

Pakiet 48 lekcji

40 zł /45 min.

Kurs grupowy (3 osoby)

od 30zł / 45min.

Pojedyncza lekcja

40 zł /45 min.

Pakiet 24 lekcji

35 zł /45 min

Pakiet 48 lekcji

30 zł /45 min.