O Nas

Business Deutsch jest nowoczesną szkołą nauki języka niemieckiego.

Jest to miejsce, którego celem jest dzielenie się z Wami praktyczną wiedzą z zakresu języka biznesu i nie tylko 😊, uczymy również języka ogólnego.

W Business Deutsch pozwolimy Ci na opanowanie podstawowych zwrotów i wyrażeń potrzebnych do komunikowania się w ramach Twojego zawodu. Wyszkolimy Cię m.in. w kontaktowaniu się z potencjalnymi klientami, w zakresie korespondencji biznesowej, rozmów telefonicznych, słownictwa biznesowego, tj. faktury, zamówienia, płatności, itd.

Nie znasz języka niemieckiego albo znasz go na poziomie podstawowym albo średniozaawansowanym i jest ci potrzebny w kontaktach biznesowych? Znakomicie trafiłeś!

Uczymy biznesowego języka niemieckiego, nawet jeżeli nie znasz ani jednego słowa w tym języku.

Ponadto podchodzimy do każdej osoby indywidualnie i z zaangażowaniem prowadzimy nasze zajęcia. Staramy się, aby każdy kto u nas uczy się języka miał wysoką jakość nauczania, dbamy również o różnorodne techniki nauczania.

Każdego, kto pragnie nauczyć się płynnie posługiwać językiem niemieckim zachęcamy do skorzystania z usług naszej szkoły.

Dlaczego my?

Elastyczność

Ty decydujesz kiedy się uczysz. Możesz spotykać się z lektorem online o stałej godzinie albo po prostu ustalać termin z lekcji na lekcję.

Miła atmosfera

Jesteśmy zawsze pozytywnie nastawieni. Nauczanie języka niemieckiego jest naszą pasją – kochamy to robić! Jesteśmy sympatyczni i wspierający!

Indywidualne podejście

Staniemy na głowie, aby Twoje lekcje były w pełni dopasowane do Ciebie. Dzięki temu nauka będzie przyjemna i skuteczna.